Правила

Загальні правила придбання та використання квитків і Правила поведінки на території стадіону «ФК Інгулець –Арена»

Будь ласка уважно ознайомтесь с Правилами

Терміни та визначення

Квиток – документ, що підтверджує право власника на відвідування матчу і доступ в день його проведення (дата і час вказані в квитку). В залежності від періоду продаж доступні квитки відповідної цінової категорії з вказівкою місця

Офіційний сайт http://ingulec.com - це офіційній веб- ресурс в мережі Інтернет , який дозволяє отримати інформацію про наявність та порядок придбання квитків.

Розділ квитки http://ingulec.com/kvitki-розділ офіційного сайту «ФК Інгулець» в мережі Інтернет , який дає змогу придбати квиток на матч в онлайн-режимі. .

Стадіон – будівля «Інгулець –Арена», а також зовнішній периметр безпеки ,який починається за огорожею стадіону, включає також внутрішні приміщення , футбольне поле і глядацькі трибуни .

Замовлення – квитки , які придбав або має намір придбати уболівальник на офіційному сайті в розділі «Квитки», інформація про які міститься в особистому кабінеті користувача, там же міститься й інформація про їх кількість ,вартість та загальну суму покупки.

Власник квитка – особа, яка володіє дійсним квитком.

Особистий кабінет – персональній розділ на офіційному сайті , який дозволяє користувачеві послуговуватись передбаченими квитковими сервісами (купівля,отримання інформації про квитки, замовлення тощо).

Обставини непереборної сили - надзвичайні і непереборні обставини сили, до яких належать (в тому числі, але не виключно ) стихійні лиха (повінь , землетруси ), громадянські безлади , пожежі вибухи, війна, повстання , страйки , погодні умови , терористичні атаки тощо .

Офіційні точки продажів – усі авторизовані « ФК Інгулець» пункти продажів , де реалізуються квитки, в тому числі розділ «Квитки» офіційного сайту клубу та квиткові каси .

Персональна інформація - це інформація , що стосується певної особи: прізвище, ім’я , по батькові, число і місце народження ,адреса тощо.

Покупець – особа, яка має намір або вже зробила замовлення в «ФК Інгулець» і розрахувалась за один або декілька квитків .

Відвідувач – особа, яка для перегляду матчу завітала на стадіон за квитком через спеціально передбачені для цього входи , де здійснюється контроль квитків.

Посвідчення особи – документ, що підтверджуючий особу його власника (оригінал паспорта або інший документ, відповідно до законодавства України ) Обов’язкова наявність фотографії у документі .

Загальні правила придбання квитків

1 Ціна и оплата квитків

  1. Діє принцип динамічних цін ( ціна може змінюватись залежно від попиту ). Вартістю квитка вважається ціна, встановлена на момент купівлі . Номінальна вартість встановлюється в гривні і вказується на офіційному сайті . В номінальну вартість включені усі податки . Клуб залишає за собою право на зміну ціни впродовж терміну продажів .
  2. Покупцеві необхідно сплатити замовлення в термін, вказаній «ФК Інгулець» . В іншому випадку клуб залишає за собою право анулювати замовлення .
  3. Для розрахунку необхідно вибрати відповідний спосіб розрахунку.
  4. Перед розрахунком покупець повинний переконатись, що банк-емітент його платіжної карти дозволяє використання розрахунків в інтернеті з використанням даної карти.
  5. Покупець несе відповідальність за наявність коштів для розрахунку за замовлення на момент здійснення операції.
 1. Квитки

2.1 Для відвідання заходу всі власники повинні мати при собі квиток на даний захід

2.2 Діти до 4 років ( при пред’явленні документа що, підтверджує вік ) можуть відвідувати захід безкоштовно без квитка и не займати окреме місце , неповнолітні діти відвідують захід тільки при наявності квитка.

2.3 Власники квитків несуть відповідальність за квиток який є у їх власності. Пошкодження квитка або спотворення його вигляду може зумовити відмову у праві відвідання заходу.

  1. Обгрунтовані і законні вимоги стюардів, а також представників служби охорони стадіону «ФК Інгулець» є обов’язковими для виконання відвідувачами .
 1. Передача і перепродаж квитків

3.1 Квитки, придбані невідповідно до вказаних вимог або в неофіційних місцях продажу, можуть бути вилучені . Доступ відвідувачів на стадіон за пред’явленням недійсних квитків забороненій. При цьому вартість квитків не відшкодовується.

3.2 Квитки, куплені покупцем, можуть бути використанні тільки покупцем або подаровані людині, яку він знає особисто.

4 Відновлення квитка

4.1 Власник має право на відновлення квитка у касі стадіону у день матчу.

4.2 Відновлення квитків припиняється я після відкриття проходу на стадіон .

5 Затримання, перенос або скасування заходу .

5.1 У випадку затримки або переносу заходу квитки будуть дійсні на відповідний захід і поверненню не підлягають .

5.2 У випадку скасування заходу квитки залишаються дійсними на наступний відповідний захід.

6 Відповідальність

6.1 При відвіданні заходу вболівальник несе відповідальність за особисту безпеку, а також за безпеку дітей, яких він супроводжує.

6.2 Власник квитка несе особисту відповідальність за свої дії, пов’язані з відвідуванням заходу .

7 Персональні дані

7.1 «ФК Інгулець» несе відповідальність за збереження конфіденційності даних власників квитків. Персональні дані власників квитків будуть оброблятись і зберігатись відповідно до вимог законів України та «Положення про принципи обробки і забезпечення безпеки персональних даних».

7.2 Купуючи квиток, покупець дає згоду на зберігання і обробку своїх персональних даних.

Загальні положення

1.1. Приведені нижче правила (далі – Правила) визначають порядок поведінки вболівальників на «Інгулець»» (надалі – Стадіон) під час проведення футбольних матчів та інших масових заходів.

1.2. Вхід на Стадіон передбачає прийняття та дотримання вболівальниками цих Пра­вил, які діють протягом всього терміну перебування на Стадіоні.

1.3. Адміністрація не несе відповідальності за загублені та забуті під час знаходження на Стадіоні речі.

Вболівальники мають право:

2.1. Потрапити на територію Стадіону при пред’явленні одного з на­ступних документів:

 • білета на один матч (захід);
 • сезонного абонементу;
 • запрошення;
 • акредитаційної картки встановленого зразку, яка дає право проходу;
 • перепустки для в’їзду автотранспорту на територію стадіону та його паркування, а також, у випадку необхідності, документу, який засвідчує особу;

2.2. Допуск вболівальників на Стадіон дозволяється не раніше ніж за 2 (дві) го­дини до початку матчу (масового заходу), час початку якого визначається заздалегідь та дово­диться до відома вболівальників через засоби масової інформації;

2.3. Займати місця на трибунах Стадіону згідно з квитками, абонементами та документами, що їх замінюють;

2.4. Користуватися послугами розташованих на стадіоні камер схову, ресторанів, закладів швидкого харчування, кіосків, гардеробів, пунктів медичної допомоги, туалетів;

2.5. Підтримувати особисто обраний футбольний клуб (команду), окремих гравців і тренерів усіма незабороненими засобами і формами поведінки;

2.6. Без обмежень проносити на трибуни Стадіону та використо­вувати для підтримки учасників матчу:

 • офіційну клубну атрибутику;
 • банери та прапори розміром 2х1,5 м та менше, що виготовлені з нелегкозаймистих матеріалів на пластикових гнучких порожнистих держаках, розміри яких не перевищують 1,5 м в довжину та 5 см в діаметрі;

2.7. Отримувати додаткову інформацію, щодо перебігу подій на стадіоні, за його межами, а також, щодо змагань в інших містах.

Вболівальники зобов’язані:

3.1. Дотримуватися громад­ського порядку та загальноприйнятих норм поведінки;

3.2. Пред’являти співробітникам, які здійснюють контрольно–пере­пускний режим на Стадіоні наступні документи: квитки, абонементи, запрошення, акредитаційні картки, які дають право проходу на Стадіон, перепустки для заїзду автотранспорту на територію Стадіону та його паркування, а також, у випадку необхідності, документ, який засвідчує особу;

3.3. З метою забезпечення безпеки та перешкоджання проносу заборонених на Стадіон предметів, при вході вболівальники визнають право та погоджуються на проведення співробітниками служб безпеки Стадіону їх особистого догляду;

3.4. Займати місця на трибунах Стадіону згідно з квитками, абонементами та документами, що їх замінюють;

3.5. Проявляти повагу до національних гімнів, прапорів, символіки держав, ФІФА, УЄФА, ФФУ, УПЛ та клубів;

3.6. Дбайливо відноситися до майна Стадіону та клубів (команд), які приймають участь у футбольному матчі;

3.7. З повагою відноситися до інших вболівальників та учасників футбольного матчу, осіб, які забезпечують безпеку та обслуговування матчу;

3.8. Інформувати представників служб безпеки Стадіону, стюардів, співробітників МВС та інших осіб, відповідальних за забезпечення правопорядку, про порушення цих Правил, а також про скоєння та можливі порушення правопорядку, про осіб, які своїми діями чи поведінкою викликають підозру в намірах скоєння правопорушення, тощо;

3.9. Негайно повідомляти осіб, які забезпечують безпеку, про виявлення підозрілих предметів, задимлення або пожежі;

3.10. Виконувати вимоги осіб, які забезпечують безпеку, відносно дотримання цих Правил;

3.11. При отриманні інформації про надзвичайну ситуацію діяти по плану евакуації у відповідності до вказівок осіб, які забезпечують безпеку, дотримуючись спокою та не створюючи паніки;

3.12. Здавати до камери схову Стадіону громіздкі або заборонені для проносу на територію Стадіону предмети. Громіздким предметом вважається будь-який об’єкт, розміри якого перевищують 25х25х25 см.

Вболівальникам забороняється:

4.1. Вхід на стадіон та перегляд матчу (масового заходу) у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, а також вживання наркотичних або психотропних речовин на території Стадіону;

4.2. Палити на території Стадіону, за виключенням спеціально відведених місць;

4.3. Кидати на футбольне поле, у футболістів, арбітрів, тренерів, осіб, які забезпечують безпеку, або вболівальників та їх транспортні засоби будь-які предмети;

4.4. Розпалювати факели або вогнища, використовувати піротехнічні вироби незалежно від їх типу та призначення, підпалювати будь-які предмети;

4.5. Використовувати грубі, нецензурні, образливі вирази, жести, пісні, політичні гасла, скандувати нецензурні та принижуючі лозунги, а також застосовувати погрози та залякування інших вболівальників, учасників матчу, осіб, які забезпечують безпеку;

4.6. Дискримінувати футболістів, тренерів, арбітрів, інших офіційних осіб та вболівальників за національною ознакою або кольором шкіри, а також проводити агітацію, розпалюючи соціальну, міжрасову, національну або релігійну ворожнечу;

4.7. Виходити на футбольне поле, до місць розташування команд, арбітрів, делегата матчу, заходити до кімнати допінг–контролю, в приміщення для офіційних осіб та корпоративні ложі або інші спеціальні приміщення Стадіону;

4.8. Стояти під час проведення футбольного матчу біля своїх місць, в проходах, на сходах, створювати перешкоди пересуванню учасників футбольного матчу та вболівальників;

4.9. Вставати на крісла, здиратися на огорожу, парапети, несучі конструкції Стадіону;

4.10. Приходити на Стадіон з тваринами та птахами, за виключенням собак-поводирів для інвалідів;

4.11. Використовувати професійну фото– та відеоапаратуру;

4.12. Наносити шкоду майну Стадіону, клубів (команд), футболістів, офіційних осіб, вболівальників та їх транспортним засобам;

4.13. Наносити написи та малюнки на конструкціях, будівлях, спорудженнях Стадіону, а також розташовувати біля них сторонні предмети без дозволу керівництва Стадіону;

4.14. Приносити на Стадіон:

 • будь–які алкогольні напої, наркотичні та токсичні речовини, інші стимулятори;
 • напої у будь-якій упаковці;
 • зброю та предмети, які можуть бути використані в якості зброї;
 • колючі та ріжучі предмети;
 • предмети, які можуть бути використані як метальні: парасольки типу «Тростина», шоломи, пляшки, чашки, склянки, у т.ч. консервні, як і інші предмети з поліефіру, скла та іншого крихкого, або навпаки, надто твердого матеріалу, а також упаковки «Тетрапак»;
 • димові шашки, фаєри та іншу піротехніку;
 • барвники та фарби;
 • вогненебезпечні, легкозаймисті, вибухонебезпечні, отруйні та їдкопахучі речовини;
 • радіоактивні матеріали;
 • газові балончики нервово-паралітичної та сльозоточивої дії;
 • лазерні пристрої;
 • речі, розміри яких перевищують 25х25х25см;
 • барабани, дудки, мегафони та інші подібні предмети, професійну фото– та відеотехніку, засоби для трансляції через Інтернет.

У разі порушення вболівальником даних Правил, за рішенням керівництва Стадіону, до нього можуть бути застосовані наступні заходи відповідальності:

5.1. Видворення із Стадіону без компенсації вартості квитка, абонемента, перепустки на в’їзд автотранспорту;

5.2. Тимчасове призупинення дії (на певну кількість матчів) без компенсації вартості наступних документів:

 • сезонного абонемента вболівальника, який порушив Правила;
 • перепустки на в’їзд автотранспорту;
 • запрошення або документу (акредитаційної карти) встановленого зразку, який надає право проходу;

5.3. Повне анулювання без компенсації вартості наступних документів:

 • сезонного абонемента вболівальника, який порушив Правила;
 • перепустки на в’їзд автотранспорту;
 • запрошення або документу (акредитаційної карти) встановленого зразку, який надає право проходу.

Відповідальність за порушення Правил:

6.1. Особи, що скоїли порушення Правил, притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством України;

6.2. Організатори змагань або уповноважені особи Стадіону і/або футбольного клубу–господаря, представники органів внутрішніх справ мають право вивести за межі Стадіону особу, яка не дотримується вимог Правил, і прийняти рішення, щодо недопущення такої особи на Стадіон у майбутньому;

6.3. Категорично заборонено перепродаж квитків на футбольні матчі.

У випадку, якщо органами МВС при затриманні особи, яка здійснювала перепродаж квитків, будуть вилучені квитки на футбольний матч, придбані на сезонний абонемент, то керівництво Стадіону має право анулювати такі сезонні абонементи без компенсації вартості та назавжди заборонити їх власнику відвідувати Стадіон.