Логотип

Селище Петрове Кіровоградської області є колишнім козацьким зимівником. Образ українського козака став головним символом футбольного клубу «Інгулець».
«Інгулець» – молодий клуб, заснований в 2013 році. Отримавши свій перший досвід боїв на футбольних полях країни, клуб «Інгулець» готовий вийти на новий щабель свого розвитку з новим логотипом команди, в якому відображені головні якості клубу: історія краю та рік заснування команди, назва клубу (збігається з назвою річки Інгулець) і кольори рідного селища – жовтий та червоний.

Три основні елементи на новій емблемі ФК «Інгулець»:
Наш символ – козак. Адже колись в селищі Петрове розташовувався Зимівник козаків.
Наше ім’я – Інгулець – на честь однойменної річки, на якій розташоване наше селище.
Наша історія починається в 2013 році.

Логотип «Інгульця» включає в себе три головних символи, які укладені в щит.
«Інгулець» – молодий клуб, що шанує історію свого краю. Назва клубу в кирилиці і рік заснування розташовані в нижній частині логотипу. Жовто-червоні кольори пов’язують клуб зі своїм домом – селищем Петрове Кіровоградської області. Червоний колір позначає мужність та хоробрість. Золотий колір символізує велич, духовність та мудрість пращурів, що була заповідана нащадкам. Головним символом є український козак зі списом, він нагадує про славну козацьку історію селища Петрове, чимало жителів якого були січовиками. Суворий погляд і рішучість козака символізують «бойовий характер». Кожен елемент займає своє місце.
Важливо, щоб всі елементи дизайну і кольори завжди використовувались у встановленому поєднанні. Жоден з елементів не можна змінювати, переміщувати, екстраполювати або видаляти. Логотип – це обличчя футбольного клубу, тож він завжди має використовуватись з дотриманням цих принципів. Логотип зареєстрований, належить футбольному клубу «Інгулець».
Будь-яке несанкціоноване використання заборонено і буде переслідуватись за законом.

Домашній комплект форми
Основними кольорами цієї форми стали жовтий і червоний – кольори клубу Інгулець і селища Петрове.
Червона кокетка виділяє плечовий пояс спортсмена і робить його образ ще більш атлетичним. Білі тонкі горизонтальні смужки, що символізують річку Інгулець, градієнтом сходять на «ні» в нижній частині футболки і повторюються в червоних гетрах. Всі нанесення виконані червоним кольором.

Виїзний комплект форми
З чорним кольором чудово поєднуються і головні відтінки команди – червоний та жовтий, ще краще виділяючи емблему клубу на грудях. Нанесення виконані жовтим, а декор у вигляді горизонтальних смуг на футболках, повторюється так само на гетрах.

Клубний автобус

Автобус ФК «Інгулець» виконаний в червоних тонах. В основі закладена геометрична текстура, що імітує плавний перехід із фіолетового кольору в червоний. Під лобовим склом, на капоті розміщується леттерінг. Назва клубу займає велику площу правого борту автобуса. На заскленій частині композиція козаків, що їдуть верхи на конях, символізує рух уперед.
Лівий борт прикрашений логотипом клубу в задній частині і слоганом «Чия відвага, того й перемога».
На задній частині розміщений знак ФК «Інгулець» із зображенням козака і назвою клубу.

Дизайн атрибутики

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць