Інгулець - Оболонь Бровар: суддівські призначення

Комітет арбітрів УАФ призначив офіційних осіб на матч 12-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги "Інгулець" - "Оболонь Бровар", який відбудеться у неділю 6 жовтня у Петровому на стадіоні "Інгулець" і розпочнеться о 15:00.

Арбітр - Дмитро Бондаренко (Одеса)
Асистенти арбітра - Дмитро Козорезов (Одеса), Андрій Єремєєв (Миколаїв)
Четвертий арбітр - Максим Поліщук (Кривий Ріг)
Спостерігач арбітражу УАФ - Олег Плужник (Харків)

Цікаво, що головний арбітр та його асистенти представляють Прем'єр-лігу, тож можна зробити висновок про важливість майбутнього протистояння. Нагадаємо, що минулого разу, коли "Інгулець", програючи по ходу зустрічі з рахунком 0-2, вирвав перемогу на останніх хвилинах, керівництво київського клубу розкритикувало роботу суддівської бригади, через помилкові (на їх думку) рішення якої "Оболонь Бровар" втратила важливі три бали.

З Дмитром Бондаренко футболісти "Інгульця" перетинались лише одного разу. Це було 22 жовтня 2016 року в матчі з "Гірником-Спорт" у Горішніх Плавнях, в якому наша команда поступилась з рахунком 3-1. На 11-й хвилині зустрічі головний арбітр за фол останньої надії пряму червону картку показав нашому футболісту Роману Кретову. Також жовту картку у тому матчі отримав єдиний гравець з сьогоднішнього складу команди - Ніка Сітчінава. Футболісти суперника отримали від арбітра 3 жовтих картки.