"Інгулець" поїде до Ужгорода

На цьому тижні, нарешті, відбулося довгоочікуване жеребкування чвертьфінальних пар розіграшу Кубку України з футболу, де, нагадаємо, продовжує боротьбу й наш «Інгулець». Цього разу безпристрасний жереб обрав нам в суперники команду, яка в передматчевих прогнозах, здається, серед вірогідних і бажаних опонентів називалася чи не найрідше – ужгородський «Минай-Закарпаття». Ну що сказати з приводу такої примхи долі? Напевне, серед усіх можливих суперників «Минай» був би найменш бажаним – мотивація у закарпатців буде захмарною, адже навіть потрапляння до чвертьфіналу для них уже стало визначним історичним досягненням. Водночас, за рівнем та якістю гри нинішній «Минай» не поступиться й деяким командам Прем’єр-ліги, зайвим доказом чого стала перемога над «Львовом» в попередній стадії розіграшу Кубку. Тож можна й не сумніватися, що ужгородці намагатимуться цей результат ще більш покращити і зроблять все можливе, щоб зіграти у півфіналі. До цього їх заохочують і численні прихильники, чиї досить оптимістичні дописи з’явилися в соціальних мережах одразу після того, як було проведене жеребкування.

Про те, що «Минай» сьогодні дуже сильний, збалансований і мотивований колектив – ми можемо судити з високого місця закарпатців в турнірній таблиці, де вони розташувались поруч з нашою командою, набравши так само, як і «Інгулець», 37 залікових пунктів і маючи лише трохи гіршу різницю забитих і пропущених м’ячів. Тож зрозуміло, що цей чвертьфінал для «Інгульця» буде аніскільки не легшим, якби в суперники нам дістався хтось із команд Прем’єр-ліги.


Водночас, напевне, в такому жеребі можна спробувати знайти й позитивні моменти: по-перше, хоч виїзний матч і позбавить сотні петрівських уболівальників захоплюючого кубкового видовища, натомість дасть можливість поберегти трав’яний газон стадіону до ігор календарної першості, адже, враховуючи, що чвертьфінали мають відбутися 4-го березня (принаймні поки що ця дата визначена як базовий день), то навряд чи після зимових випробувань покрив поля вже набуде стійкої міцності. А по-друге, ще така цікава деталь, - саме в березні «Інгулець» з «Минаєм» на його полі в офіційних поєдинках зустрічатиметься двічі: спершу в чвертьфіналі Кубку, а вже через три тижні, наприкінці місяця – в рамках 21 туру чемпіонату. Тож наші хлопці матимуть нагоду добре пристосуватися до особливостей клімату, і до тієї емоційної футбольної атмосфери, якою, традиційно, багатий закарпатський край. І будемо сподіватися – в обох цих двобоях зможуть виступити достойно.

Серед інших пар чвертьфіналістів, безумовно виділяється пара «Динамо» (Київ) – «Олександрія», в якій боротьбу за Кубок між собою продовжать недавні учасники групового турніру Ліги Європи. І хоч кияни сьогодні перебувають не в найкращій своїй формі, однак потенціал команди дозволяє їм вважатися одним з найголовніших претендентів на завоювання Кубка країни. Ще в двох парах «Альянс» з Липової Долини прийматиме «Маріуполь», а в гості до чернігівської «Десни» завітає полтавська «Ворскла», після чого й визначиться квартет щасливчиків-півфіналістів.

Прес-служба ФК "Інгулець"

Фото: ФК "Минай"

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць