Оскар Мкомола - герой 28-го туру Першої ліги!

Оскара Мкомолу було визнано героєм 28-го туру Першої ліги за версією SportArena!

Танзанієць, який в Україні дебютував у молодіжній команді Ворскли, поповнив Інгулець вже під час догравання, а тому тренерський штаб поступово вводив його в гру. Лише зараз, у сьомій своїй грі, Мкомола відіграв усі 90+ хвилин – і проявив себе в першому повному матчі в усій красі. Двічі Оскар проявив спритність у завершенні, забивши два м’ячі, а також вдало підіграв Щедрому, додавши до дубля в матчі з Кременем ще й асист. Це був шанс себе проявити, який він використав сповна.

Герой 28-го туру у Першій лізі Оскар Мкомола поділився емоціями від дебютної особистої нагороди в Україні, розповів про перехід до Інгульця та про адаптацію у новому колективі. За словами молодого нападника, він в захваті від української кухні.

– Оскаре, поділіться своїми емоціями від дебютної особистої нагороди в Україні? Наскільки несподіваним для вас стало визнання найкращим гравцем туру?

– Мене переповнюють позитивні емоції, почуваюся прекрасно. Я щасливий за мою команду, за партнерів і за цей момент – отримання першої нагороди в Інгульці! Це велика честь для мене. Приємно, що спеціалісти відзначили мою гру. Якщо відверто, то я не міг в це повірити, адже в Першій лізі багато чудових гравців, так що для мене це була неочікувана новина. Це чудові моменти для мене і моєї команди.

– У матчі з Кременем ви відзначилися дублем та результативною передачею. Напевно, це поки що ваша найкраща гра у карєрі?

– Дійсно, поки що провів свій найкращий матч, але переконаний, що все ще попереду. Зроблю усе можливе, щоб досягати такого результату у кожному матчі.

– Як у вас виник варіант з переходом до Інгульця? Скільки часу знаходилося на роздуми та що раніше знали про України?

– Перед Інгульцем грав за полтавську Ворсклу і коли керівництво повідомило , що тренер петровського клубу хоче бачити мене у своїй команді , то мені не потрібно було багато часу на роздуми, адже хотів отримувати ігрову практику. Прагнув продемонструвати свої найкращі якості і довести, що я гравець високого рівня.

Що стосується України, що про цю країну я знав раніше. Мій брат навчався в Москві і коли він приїжджав додому на канікули, пояснював мені деякі речі про Росію, Україну і Білорусь. Він розказував, що в Україні чудові люди, а ще ми розмовляли про найвидатнішого футболіста Андрія Шевченка. В моїй країні його знає кожен – адже у нас дуже багато прихильників Мілану.

– Можна сказати, що ви вже стали своїм у новому колективі? З ким найбільше товаришуєте та хто вам допомагає адаптовуватися?

– Я почуваюся чудово, атмосфера дуже гарна і ми всі допомагаємо один одному. У мене прекрасні одноклубники і всі вони мої друзі. Більшість з них навчають мене української мови і я намагаюся її вчити і сподіваюся, скоро змогу розмовляти українською. Младен Бартулович допомагає мені найбільше, адже він завжди пояснює мені деякі речі на англійській мові, якщо бачить, що я щось не зрозумів.

– Вже встигли полюбити українську кухню? Яка страва вам найбільше сподобалася?

– Так , куштував українську кухню і я в захваті! Найбільше подобається суп та борщ.

– У моменті з першим забитим мячем ви випередили захисників, першим встигли на добивання і відправили мяча у сітку. Дебютний забитий мяч у пятому матчі за команди дозволив вам видихнути з полегшенням?

– Дійсно, цей забитий м’яч був дуже важливим для команди, адже до того , я зіграв у п’ятьох матчах без забитих м’ячів. Також задоволени, що тренер повірив у мене і дав мені шанс проявити себе.

– Ви отримали шанс проявити себе через дискваліфікацію Сітчінави і скористалися ним на всі 100%. Самі очікували такої блискучої гри?

– Коли мені сказали, що буду грати в старті , я сказав собі : йди і бийся за команду, нам потрібні три залікових пункти , щоб повернутися на перше місце. Тому, коли вийшов на поле, то був повністю сконцентрований, щоб якнайкраще допомогти своїй команді.

– На 50-й хвилині ви віддали на Щедрого, який збільшив перевагу Інгульця. Награєте такі комбінації на тернуваннях?

– Ми завжди напрацьовуємо схожі комбінації на тренуваннях. А ще ми дійсно поважаємо один одного і намагаємося якнайкраще зіграти на партнера, тому дуже легко зрозуміти як в наступний момент зіграє твій партнер.

– У моменті з вашим другим забитим мячем ви відправили його у сітку після скидання Фатєєва. Відчули кураж?

– Інгулець завжди демонструє колективний футбол. Виходили на поле тільки заради перемоги. І я впевнений, що Фатєєв також думав тільки про перемогу. Чудово, що змогли досягти бажаного результату.

– За два тури до кінця чемпіонату Інгулець лідирує. Наскільки складно у психологічному плані витримувати весь цей тиск, адже у команди не має права на помилку?

– Все що ми бажаємо – це виграти дві гри , які залишилися. Ми налаштовуємося тільки на це. Футбол – це гра шансів і ми скористаємося своїм і впевнений, – здобудемо омріяну путівку до Favbet Ліги!

– Як вам працюється під керівництвом Сергія Лавриненка? Встигли помітити щось нове для себе у тренувальному процесі?

– Сергій Лавриненко дуже кваліфікований тренер, він вже навчив мене багатьом речам за дуже короткий проміжок часу. Він чудова людина і мені дуже комфортно працювати з ним. Ми щодня вчимо багато речей на тренуваннях, я дізнаюсь багато нового в тактичних моментах гри.

– Як оцінете рівень Першої ліги? Багато часу знадобилося, щоб адаптуватися до українського футболу.

– Перша ліга дуже складна, тут багато досвічених гравців, які виступали у Прем’єр лізі. Це ліга з кваліфікованими футболістами. Мені потрібно зовсім не багато часу на адаптацію, тому що, мої партнери по команді дуже допомагають і завжди готові щось підсказати і пояснити. Я їм дуже вдячний. Вони як брати мені і тому я почуваю себе в команді дуже комфортно.

Джерело: SportArena

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць