Пішов з життя перший тренер «Інгульця» - Валерій Олексійович Лень.

З глибоким сумом сповіщаємо, що на 70-му році життя перестало битися серце першого тренера нашого клубу - Лень Валерія Олексійовича. Саме його прохання про допомогу колись стало вирішальним моментом у намірі Олександра Поворознюка створити футбольний клуб. З його ж ім’ям пов’язані й перші успіхи команди, що тоді ще мала назву АФ «П’ятихатська» - срібні нагороди першості області, а вже потім, нарощуючи з року в рік свою міць, вона стала найсильнішою аматорською командою на Кіровоградщині, затим і найсильнішою аматорською командою в Україні.

Валерій Лень — був щирою людиною, нескінченно відданою футболу і своїй команді, який жив її життям, вболівав за розвиток і досягнення. І сам Валерій Олексійович теж мав чимало досягнень: бронзовий призер чемпіонату СРСР серед залізничників, двічі чемпіон України серед залізничників, срібний і бронзовий призер чемпіонату України серед залізничників в якості гравця і тренера, семиразовий чемпіон Одеської залізниці, семиразовий чемпіон Кіровоградської області, триразовий срібний призер чемпіонату Кіровоградської області, п’ятиразовий бронзовий призер чемпіонату Кіровоградської області, шестиразовий переможець кубку Кіровоградської області. Нагороджений медаллю «За заслуги» Кіровоградської обласної федерації футболу, відзнакою Федерації футболу України та медаллю «За заслуги» Асоціації аматорського футболу України.

Футбольний клуб «Інгулець» висловлює щирі співчуття з приводу смерті Валерія Олексійовича усім рідним та близьким. Ми сумуємо разом з Вами і поділяємо Ваші біль та горе. У нашій пам’яті Валерій Олексійович завжди залишиться добрим другом, палким професіоналом своєї справи, та людиною, завдяки якій фактично й було створено футбольний клуб «Інгулець».

Вічна і світла пам’ять світлій людині!

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць