Сергій Лавриненко: Дату кубкової гри, швидше за все, буде змінено

Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко прокоментував результати жеребкування Кубку України офіційному сайту УАФ.

— Наше протистояння мало відбутися в Минаї 4 березня. Але, швидше за все, дату буде змінено. Річ у тім, що, на відміну від елітного дивізіону, суперництво першолігових команд у чемпіонаті відновиться 22 березня, і на початку весни як мої підопічні, так і футболісти «Миная» ще перебуватимуть на заключному етапі підготовки в Туреччині.

Нині ми ведемо з моїм колегою з «Миная» Василем Кобіним перемовини щодо нової дати поєдинку, яка б влаштувала обидві команди. Потім уже клубне керівництво звернеться до дирекції з проведення Кубку України з проханням піти нам назустріч. Зрештою, треба зважити й на кліматичні умови, адже невідомо, в якому стані в березні буде газон стадіону в Минаї.

Що ж до самого матчу, то варіант із «Минаєм» для нас не найгірший. Хоча думаю, що навіть найпалкіші вболівальники «містян» не чекали від них минулої осені такого злету. Подейкують, що успішний виступ підопічних Василя Кобіна в першій частині сезону надихнув клубних босів внести корективи, і перед командою поставлене завдання підвищитися в класі. Але це аж ніяк не означає, що закарпатці знехтують виступом у кубковому турнірі. До речі, такі самі амбітні плани й у нас, тому переконаний, що протистояння буде дуже цікавим, тим паче, що обидва колективи роблять ставку на комбінаційний футбол.

Джерело: УАФ

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць