Василь Кобін: шанси у нас 50 на 50

Головний тренер ФК «Минай» Василь Кобін прокоментував жеребкування 1/4 Кубка України і оцінив шанси своєї команди у протистоянні з "Інгульцем".

Ось що сказав з цього приводу наставник закарпатського клубу:

«Інгулець» - це команда, яка має потужний кубковий досвід. Вони ж доходили до фіналу в минулому році. Але звання «кубкової» команди нас не лякає – навпаки ми хочемо перейняти у них цю естафету.

«Інгулець» - цікавий колектив, хороший суперник, який ставить задачі потрапити в УПЛ, з ними буде дуже цікава гра. Так, ми зустрічалися в чемпіонаті у першому колі, але матч чемпіонату – це не гра Кубку. В цьому турнірі все по-іншому, там же все вирішується у одній грі і це доволі специфічні матчі.

Можу сказати, що ми зробимо все аби пройти далі. У нас величезне бажання перемогти, не менше, ніж в «Інгульця». І таким чином ми тільки допоможемо нашому клубу вийти на новий рівень.

Так, на їхньому боці кубковий досвід, але ми граємо вдома і це для нас перевага. Шанси у нас 50 на 50. Сподіваємося, що підійдемо до цієї грі у хорошій формі та хорошому ігровому тонусі».

Джерело: ФК "Минай"

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць