Волинь - Інгулець: Післяматчева прес-конференція

Фото: Волинські новини

Сергій Лавриненко, головний тренер «Інгульця»:
«Хочу привітати «Волинь» з перемогою – молодці, витиснули максимум. Гра була досить бойова. Можливо, у ній не було великої кількості гольових моментів, але, мабуть, все мало так і бути. У кожного буде своя думка, однак вважаю, що арбітр зламав нам гру, коли давав дві картки на рівному місці. Вдесятьох протистояти було дуже важко – суперник досвідчений, команда нарощувала темп і досягла свого при стандарті. Ми розбирали те, що команда дуже добре діє при стандартах – так воно і вийшло. Маючи таких високих гравців, дивно було б не використовувати їх на стандартних положеннях. А так – чемпіонат продовжується, тим цікавішою буде боротьба на верхівці. Ще поборемося.

Ми багато втратили не стільки навіть сил (у матчі проти «Зорі» в Кубку – прим.), скільки емоцій. Сьогодні якраз не вистачило емоцій. Команда «Волинь» в якійсь мірі мали перевагу, тому що вони пропускали минулий тур, і планомірно готувалися до цієї гри. Зрозуміло, що ми були для них хорошим подразником і команда вийшла проти нас налаштованою. Гра не складалась так, що у «Волині» була велика перевага – можливо, хіба що у ті хвилини, коли ми залишилися вдесятьох. Гра була рівною, і в першому таймі «Волинь» забила свій перший момент. У більшій мірі територіальною перевагою володіли ми. Але у футболі виграє та команда, яка більше забиває. Сьогодні такою була «Волинь».

Андрій Тлумак, головний тренер «Волині»:
«В першу чергу хочу привітати усіх з прийдешніми святами, які йдуть до нас. У нашому регіоні вони святкуються гарно, і принесли радість перемогою, тому будемо святкувати Пасху весело. Ми грали з дуже хорошою командою, фіналістом Кубка України, команда довела своїми матчами, що це дуже серйозний колектив, хороший тренер працює, якого я давно знаю, тому ми дуже задоволені, що перемогли. Заміна Бартуловича на Зінкевича була чисто тактичною. Я дуже задоволений Младеном, як він працює – з його віком, досвідом і стажем, хай молоді так попрацюють, як він.

Ми вивчали команду суперника, хотіли їх піймати так, як забили перший м’яч – через розіграш в інший бік, широкі точки. Десь воно у нас не виходило, а як вийшло вперше – ми одразу забили. Так само готувалися до пропущеного м’яча, наголошували – бо і «Карпатам» вони забивали з опорної зони – прохід з флангу, передача в другу лінію і набігають гравці – десь не добпрацювали, будемо розбиратися далі. Футбол побудований на помилках, і найголовніше, щоб ті помилки не повторювалися. Якби ніхто не помилявся – не було б голів».

Читайте також

Фото та відеоБільше фото

Наші партнери

Підписатися на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць